Małgorzata Zakrzewska-Trusiło

Małgorzata Zakrzewska-Trusiło

Radca prawny

Absolwentka prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie, zrzeszona w Północnej Izbie Gospodarczej. Uprawnienia zawodowe uzyskała osiągając najlepszy wynik egzaminu radcowskiego w Izbie Koszalińskiej. Posiada certyfikat znajomości języka angielskiego.

Współpracując z innymi kancelariami doświadczenie zdobywała w trakcie studiów, a następnie podczas odbywania aplikacji radcowskiej. Jej zainteresowania już wtedy skupiały się na zagadnieniach związanych ze sporami gospodarczymi, działalnością organów spółek handlowych oraz prawem przewozowym.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Reprezentuje klientów w sporach sądowych i egzekucyjnych, wspiera przedsiębiorców w bieżącej działalności wewnętrznej, doradza w kwestiach zabezpieczania transakcji handlowych.

W ramach działalności pro bono opracowuje publikacje dla miejscowych periodyków oraz udziela porad prawnych współpracując z koszalińskim oddziałem Północnej Izby Gospodarczej.

Amatorka angielskiej prozy, w szczególności Georga Orwella, przepada za jazdą na nartach i włoską kuchnią.